Zavřete na chvilku oči ...... a představte si, že stojíte na pestré zelené louce, vane jemný větřík od moře a uklidňující vzduch má trochu slanou chuť. Ve vašich snech se ocitnete v Irsku, kde objevíte pravou přírodu tohoto zeleného ostrova.
S máslem Kerrygold máte kousek Irska vždy doma.
Země původu značky Kerrygold je známá svou čerstvou, čistou vodou a pestrými, zelenými loukami. To je ideální pro krávy Kerrygold. A díky mírnému irskému klimatu si mohou krávy Kerrygold užívat svobody na výživných, zelených loukách.
Intenzivní vůni pestrých luk jde cítit v chuti irského mléka. A to je veškerý materiál na výrobu másla Kerrygold – lahodného kousku Irska.

Originální irské máslo Kerrygold
(200 g)

Přirozeně zlaté máslo je výtažkem z irského venkova. Jeho jedinečná jemnost a bohatá chuť učaruje každému.

Originální irské máslo Kerrygold
(200 g, solené)

Toto solené máslo v praktickém balení lze snadno rozetřít ihned po vyjmutí z lednice. Má jedinečnou jemně slanou chuť a krémovou konzistenci.

Originální irské máslo Kerrygold s cerstvými bylinkami (100 g)

Irské máslo Kerrygold s čerstvými bylinkami a česnekem. Je vynikající rozetřené na zelenině, grilovaném mase a rybách nebo jen na toastech.

Plátkové sýry

Nejrozmanitější sýry z Irska naleznete v chladicím regále. Kerrygold nabízí čtyři různé originální irské druhy sýrů ve znovuuzavíratelném 150g balení. Po stránce chuti nabízejí tyto sýry něco zvláštního a jiného než běžné druhy sýrů. Irsko se pyšní dlouholetou tradicí ve výrobě sýrů a v České republice o něm ještě mnoho konzumentů neví! Naše nabídka sýrů s jemnou chutí až po aromatickou chuť určitě uspokojí každého gurmána. Který sýr bude Vašim oblíbencem? Jemný venkovský sýr, výrazný cheddar, jemně aromatický cheddar či aromatický selský sýr? Ochutnejte a vyberte si! Najdete je v chladicím regále ve 150g balení.

Venkovský sýr jemný

Pro ty, kteří mají rádi krémově jemné sýry, je náš venkovský sýr to pravé. Tento mladý irský polotvrdý sýr má nedostižnou čerstvou a smetanově jemnou chuť.

Cheddar výrazný

Již barva tohoto výrazného cheddaru zrajícího minimálně 7 měsíců – klasická „cheddarová oranžová“ – slibuje neobyčejný požitek.
Krémově výrazný sýr.

Selský sýr aromatický

Tento tvrdý sýr dosáhnul jedinečné a plné chuti se špetkou sladkosti během pomalého zrání po dobu minimálně devíti měsíců. Tento sýr je opravdovým zážitkem.

Cheddar jemně aromatický

Jemně aromatický zlatožlutý cheddar potěší po minimálně devíti měsících zrání svým intenzívním, přírodně smetanovým aroma.


Kontakt www.kerrygold.com Tiráž